ПР продолжает работу по организации референдума

Партия регионов продолжает работу по организации референдума по русскому языку — такое заявление было опубликовано сегодня на официальном сайте ПР.


«Цей референдум був ініційований Партією регіонів для отримання думки наших громадян з зазначених питань, оскільки вони є конституційними і не мають спільного бачення серед політиків України, — говорится в заявлении. — Напередодні нового етапу внесення змін і доповнень до Конституції ми вважаємо за необхідне отримати від громадян відповіді на поставлені питання, щоб точніше сформулювати позицію під час роботи над Конституцією України.

Ми вважаємо за необхідне продовження конституційної реформи, оскільки недосконалість Конституції в окремих позиціях є причиною багатьох політичних криз і непорозумінь у суспільстві. Серед питань, які вимагають вирішення, будуть і гострі питання, винесені на референдум. Політики повинні спиратися на думку людей. Тому під час майбутньої роботи ми хочемо точно знати позицію людей з питань, винесених на референдум.

Партія регіонів продовжує роботу з організації референдуму — зібрані документи вже передані до Центральної виборчої комісії. При підготовці до референдуму Партія регіонів діятиме виключно у відповідності до вимог і процедур, визначених законодавством України щодо проведення референдумів.

Партія регіонів є відповідальною і послідовною політичною силою, яку підтримують мільйони громадян України. Ми захищаємо і будемо захищати інтереси громадян України всіма законними засобами».


// Сеть экстренного оповещения