Мэр Харькова отменил сессию городского совета (дополнено)

Сегодня Харьковский городской голова Михаил Добкин заявил, что сессия горсовета переносится на 3 октября.


Сегодня в 10.00 запланированное заседание депутатов горсовета не началось в связи с поступившим анонимным звонком о заминировании мэрии.

Взрывотехническая служба прибыла на место происшествия около 9.30, после чего двое сотрудников ВТС стали проверять помещение исполкома.

В 10.38, узнав об отмене сессии, пикетчики от НУНС и БЮТ, собравшиеся под стенами горсовета, начали расходиться.

Как сообщается в документе, опубликованном на официальном сервере Харьковского горсовета, сессия перенесена, чтобы не дать возможности депутатам вести незаконную агитацию в сессионном зале:

« РАСПОРЯЖЕНИЕ
   От 26.9.2007 г. № 2631
   г. Харьков
   Про перенесення дати проведення 15 сесії Харківської міської ради 5 скликання

У зв'язку з тим, що в державі виборча кампанія по позачерговим виборам у Верховну Раду України наближається до завершення, з метою недопущення учасниками виборчого процесу порушення вимог ст. 71 Закону України «Про вибори народних депутатів України» (заборона використання приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування для проведення передвиборної агітації), а також виступів на пленарному засіданні Харківської міської ради для передвиборної агітації у формі публічних закликів за того або іншого суб'єкта виборчого процесу або критики опонентів, запобігання протистоянню між різними політичними партіями та виборчими блоками, керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 11,12, підпунктом 2 пункту 1 ст.55 Регламенту Харківської міської ради:

1. Змінити дату проведення 15 сесії Харківської міської ради 5 скликання.

2. Внести зміни до п.1 розпорядження Харківського міського голови від 13.09.2007 року № 2531 «Про скликання 15 сесії Харківської міської ради 5 скликання», виклавши його в наступній редакції: «1.Скликати 15 сесію Харківської міської ради 5 скликання 03 жовтня 2007 року о 10 годині у сесійній залі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7)».

3. Департаменту організаційної роботи (Білозьоров А.М.) разом з прес-службою (Марченко Н.М.) довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та мешканців міста шляхом оголошення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря Харківської міської ради.


                                                                                                                               Міський голова М.М.Добкін»

Дмитрий Стриженко

// Настоящий дозор